reality
< návrat zpět

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelen – tak by bez pochyby mohl vypadat skutečně seriál o nekonečném počtu dílů .

rekonstrukce koupelny

Nepřeberné množství inspirace přichází  nejrůznějších tiskovin ,prostřednictvím katalogů a televizních pořadů  . I tak zde zůstává obrovský prostor pro individuální ztvárnění každého z nás. Nemusí se jednat o složité kreace, které by si vyžádaly nekonečné hodiny dokumentace v jednoduchosti je krása se říká a většinou je to pravda někdy stačí jen dobrý nápad.Naše firma provádí rekonstrukce koupelen podle Vašeho přání, je Vám k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu.
Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech.

Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny. Buď podle nejnovějších trendů, nebo v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelny se vždy snažíme přizpůsobovat  přání zákazníka, protože našim mottem je "Spokojený zákazník --> REKLAMA K NEZAPLACENÍ ".
Individuální rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných rekonstrukcí koupelen až po provedení jedinečné a luxusní rekonstrukce koupelen – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě.Neváhejte nás kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce koupelen!


Tato kategorie neobsahuje žádné články.


Potřebujete odhad nákladů na rekonstrukci?

Chcete získat předběžnou kalkulaci ceny rekonstrukce bytu, domu nebo jiných stavebních prací a úprav? kontaktujte nás telefonicky, nebo vyplňte tento formulář. Náš tým je připraven poskytnout vám všechny potřebné informace.Váš e-mail
Předmět
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)