reality
< návrat zpět

Zateplení domu

1. Před zateplením domu je nutné příprava podkladů, která zahrnuje odstranění nečistot a plísní z fasády. Je-li na fasádě znatelná vlhkost, je nutné ji nejdříve sanovat, jinak by účinnost zateplení byla snížena. V interiéru by se mohly objevovat vlhkostní mapy a plísně. Před zateplením je také třeba odstranit okapy, antény a parapety. Při výběru zateplovacího systému je třeba zvážit míru nerovností fasády a volit materiál, který bude dobře soudržný s povrchem a bude mít dostatečnou tuhost. Zateplení se musí lepit přímo na fasádu, aby bylo účinné. Je důležité dodržet všechny tyto kroky, aby bylo zateplení domu úspěšné a mohlo plnit svůj účel.

2. Vylepení polystyrénu nebo minerální vaty

3. Ukotvení izolantu

4. Armování -  Jde o fázi zateplení, při které se do lepidla zateplovacího systému vsazuje armovací tkanina. Doporučujeme při zateplení domu provést dvě stěrky, aby bylo dosaženo co nejlepších výsledků.

5. Penetrace podkladu - provádí se před finální úpravou

6. Omítka

Máte-li zájem o realizaci,napište nám


Tato kategorie neobsahuje žádné články.


Potřebujete odhad nákladů na rekonstrukci?

Chcete získat předběžnou kalkulaci ceny rekonstrukce bytu, domu nebo jiných stavebních prací a úprav? kontaktujte nás telefonicky, nebo vyplňte tento formulář. Náš tým je připraven poskytnout vám všechny potřebné informace.Váš e-mail
Předmět
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)