reality
< návrat zpět

Zateplení domu Praha

Poradíme Vám, co udělat před zateplením domu. Co Vás čeká a nemine. Jaký postup zvolit při zateplování?

Zateplování je velmi rozumnou investicí. Před zateplováním můžete mít obavy o vaší novou dlažbu, zahradu, nebo krásné záhony květin, které jsou hned vedle zateplováného domu. Všechny tyto obavy, které máte před zateplováním jsou zcela zbytečné. Vše uděláme tak, aby okoli bylo co nejméně porušeno a aby v průběhu zateplování bylo na stavbě čisto. Vše s Vámi dohodneme na místě.

Před zahájením zateplování bude nejlepší když nás kontaktujete. Společně probereme výhody zateplování a zvolíme pro Vás nejvýhodnější zateplovací systém. Při vzájemné konzultaci se dohodneme na datu kdy začneme Váš dům zateplovat, konci zateplování, použitém zateplovacím systému a ceně. Vše společně potvrdíme písemnou smlouvou.

Co Vás čeká? Při zateplování domu se nemusíte o nic starat. Vše pro Vás zajistíme. Jediným Vaším úkolem bude vybrat si odstín fasády, který použije jako finální obleček ( úpravu ) Vašeho domu.


Financování rekonstrukce Hypotékou

Najdeme pro vás způsob, jak financovat  stavbu, rekonstrukci nebo nákup zařizovacích předmětů stavby.
Financování  bude přesně odpovídat vašim požadavkům.Potřebujete odhad nákladů na rekonstrukci?

Chcete získat předběžnou kalkulaci ceny rekonstrukce bytu, domu nebo jiných stavebních prací a úprav? kontaktujte nás telefonicky, nebo vyplňte tento formulář. Náš tým je připraven poskytnout vám všechny potřebné informace.Váš e-mail
Předmět
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)