reality
< návrat zpět

Zateplené fasády

Je výhodné provést zateplení fasád také u nových domů? Jde o nový trend nebo chytré rozhodnutí majitele domu? Kdy se nevyplatí zateplení fasády?

Majitelé nemovitostí často zvažují, jak své reality zkrášlit a jak snížit náklady na jejich provoz. Jednou z velmi chytrých investic je zateplení fasád.

Co přináší zateplení fasád majitelům nemovitostí? Největší výhodou je, že po zateplení se sníží náklady na vytápění domu. Díky tomu budete platit méně za teplo a navíc budete mít mnohem krásnější dům. Zateplení fasády je totiž skvělou příležitostí, jak změnit vhled vašeho domu. Správné zateplení fasády také sníží hluk a vlhkost ve Vašem domě . Pokud je zateplení fasády provedeno neodborně, může se vlhkost také zvýšit.

Také u nových domů je zateplení fasád výhodnou investcí. I když je dům postaven z kvalitního tepelně izolačního materiálu např. porothermu, propouští teplo z domu. Zateplení fasád je výhodné provést pomocí systémových termoomítek výrobce, a to jak zvenku, tak zevnitř. Pokud chcete nízkoenergetický dům, je vhodné zateplení fasády provést polystyrénem.Takové zateplení fasády je energeticky výhodné a původní zdivo bude využito jako kvalitní energetický akumulátor.

Může se stát, že se zateplení fasády nevyplatí? Jistě se to nevyplatí v případě, že zateplíte fasádu jen slabou vrstvou  izolačního materiálu. Zateplit fasádu znamená použít vhodný certifikovaný material - zateplovací systém.

Je pravdou, že zateplená fasáda je lepší než nezateplená, ale pokud je zateplení fasády provedeno špatně, může způsobit jisté potíže. Nechte si zatepliet fasádu od zkušených porfesionálů.

Zde vidíte, že zateplení fasády je tedy chytrým rozhodnutím majitele nemovitosti, a to hlavně proto, že je návratnou investicí a mimo jiné i trendem pro další léta.


Tato kategorie neobsahuje žádné články.


Potřebujete odhad nákladů na rekonstrukci?

Chcete získat předběžnou kalkulaci ceny rekonstrukce bytu, domu nebo jiných stavebních prací a úprav? kontaktujte nás telefonicky, nebo vyplňte tento formulář. Náš tým je připraven poskytnout vám všechny potřebné informace.Váš e-mail
Předmět
Zpráva
Příloha
Odpovíme Vám do 48 hodin.

Přijedeme - zaměříme - nabídneme - postavíme ;-)